top of page

T-L QUICK TOW CENTER PIVOT

Slovo „univerzálnosť “ vystihuje najlepšie T-L Quick Tow systémy. Ideálne tam, kde je rotácia plodín veľmi dôležitá, alebo ako doplnková závlaha pre viacej plôch, alebo pre sadbu dvoch plodín počas roka, keď je včasné klíčenie druhej plodiny kritické. 

Ak stacionárny centrálny pivot nie je praktický, flexibilita našich Quick Tow pivotov dokáže poskytnúť potrebné pokrytie a tým aj zabezpečiť zníženie nákladov na plochu. T-L Quick Tow systémy si zachovávajú benefity všetkých ostatných T-L závlahových systémov; vynikajúca pevnosť konštrukcie, jednoduchosť prevádzky, pravidelnú dodávku vody, 

bezpečnosť a menšie prevádzkové náklady na údržbu.

NAJRÝCHLEJŠIE PREMIESTNITEĽNÝ CENTER PIVOT

PREMIESTNITE V PRIEBEHU NIEKOĽKÝCH MINÚT A NIE HODÍN.

Pre dlhšie presuny máme T- L 4 kolesový Quick Tow centrálny pivot so stabilitou, ktorá nemá konkurenciu. Hydraulické nožnicové zdvíhanie veží je v ponuke aj pre tento 4 kolesový vozík, čo zabezpečuje najrýchlejšie presúvanie zariadenia s potrebou iba jedného pracovníka. Pre zariadenia do dĺžky 250m ponúkame T-L 2-kolesový Quick Tow centrálny pivot.

 

T- L prenosný zavlažovací systém využíva rovnaké výhody ako štandardný, hydraulicky poháňaný centrálny pivot. Všetky výhody, ako nepretržitý pohyb, spoľahlivosť, ľahká údržba, jednoduchosť a bezpečnosť si môžete vychutnávať aj pri prenosných systémoch Quick Tow.

T- L Quick Tow je koncipovaný tak, že zdroj pohonu, hydraulické čerpadlo a palivová nádrž sú umiestnené priamo na pivote, s tým, že podporujú bezproblémový presun. Rotácia kolies pre presun môže byť náročná úloha v zablatenom poli počas horúceho dňa. T- L exkluzívny nožnicový zdvih je navrhnutý tak, že pomocou hydrauliky sa vám veža zdvihne sama ako výťah. Celý proces nezaberie viac ako minútu. Zatiaľ, čo ostatní budú bojovať so svojím systémom, náš Quick Tow sa bude presúvať na druhé pole, pripravený zavlažovať ďalšie a ďalšie hektáre.

T-L Quick Tow Pivot
15611365143_2be659235a_o.jpg
bottom of page