top of page

KOMPLETNÉ PROJEKTY NA KĽÚČ

Water pump station
T-L Center Pivot Installation

T-L s.r.o. pripraví kompletný projekt presne podľa vašich požiadaviek. Dizajn, kalkulácie, výkresy sú len začiatkom.

Kompletný dizajn čerpacej stanice. Rôzne možnosti sania, elektrické alebo diesel čerpadlá, spätné ventily, protirázové ochrany, výtlak a všetko s možnosťou plnej automatiky, web-rozhraním a systémom zabezpečenia voči krádeži.

Takisto zabezpečíme realizáciu a inštaláciu potrubia od čerpacej stanice, až po koncové zariadenie. Záleží iba na vás, či si vyberiete HDPE potrubie, alebo PVC. Pracujeme so všetkými štandardne používanými typmi vodovodných potrubí.

T-L Center Pivot Design
Installation HDPE pipelines
T-L Center Pivot Installation
logo_xlarge.png

Agri- Inject je líder v technológií vstrekovania tekutého hnojiva. Hlavnou devízou našich injektorov sú unikátne vstrekovacie ventily Mister Mist'r, vďaka ktorým bude vaša aplikácia presne vstrekovaná do potrubia.

Mister_mist_family.jpeg

10 + 1 dôvodov prečo pridať Agri-Inject® systém ku vášej prevádzke závlah

 1. Perfektné kompatibilné s precíznym poľnohospodárstvom. S Agri-Inject® je vlastne všetko o presnosti—aplikovanie presného množstva hnojiva a ochrany plodín v presne potrebnom čase počas vegetačnej sezóny. To znie ako správna stratégia pre zvýšenie výnosov a zabezpečenia ydravých plodín počas celej sezóny.

 2. Znížuje náklady na hnojívá a chémiu. Vďaka Agri-Inject môžete aplikovať menej hnojiva bez obetovania výsledkov, pretože ste schopní aplikovať viac presne a kompletne na celú plochu. 

 3. Všestrannosť a flexibilita. Agri-Inject systémi sú dostupné pre širokú škálu aplikácií, plodín, situácií a produktov- a duplex môže byť použitý pre ešte viac rôznych produktov. 

 4. Zdokonalená efektivita vstupov. Veľa produktov tekutých hnojív dokazuje, že hnojivo môže byť ešte efektívnješie, keď sa aplikuje so závlahou. 

 5. Jednoduchá a ľahká kalibrácia. Nepotrebujete vysokoškolský titul pre oblsuhu Agri-Inject systému. Kalibrácia je extrémne jednoduchá, presná, intuitívna a opakovateľná.

 6. Dosah na životné prostredie. Nižšie hodnoty aplikovanej chémie, či hnojiva stále dodáva, čo vaša plodina potrebuje s menším dopadom na životné prostredie. Vďaka Agri-Inject získavate aj ďalšie benefity ako zníženie nákladov na prácu a energie. .

 7. Uniformita pokrytia. Pomocou Agri-Inject dosiahnete najvyššiu uniformitu pokrytia celej zavlažovnej plochy. Žiadne vynechané riadky. Keď dostáva vodu, dostáva aj produkt rovnomerne rozptýlený v požadovanom množstve.

 8. Lepšia ochrana. Priamy kontakt s aplikovanou chémiou sa vďaka Agri-Inject znižuje, takže obsluha je vystavená minimálnemu kontaktu s ňou a šanca vyliatia hnojiva, chémie sa takisto zmenšuje.

 9. Môžete aplikovať častejšie ako zvyknete a za menej peňazí. Už nebudete musieť čakať na postrekovač. Aplikujte, čo vaša plodina potrebuje, keď to potrebuje a za omnoho menšie náklady na hektár. 

 10. Agri-Inject vám ušetrí náklady rok, čo rok. Vaša jendorazová investícia do Agri-Inject sa vám splatí aplikáciou za aplikáciou, plochou za plochou, sezónou za sezónou. 

 11. Vynikajúci servis a podpora. Agri-Inject je známy široko-ďaleko vďaka rýchlej spätnej väzbe ku zákazníkovi, či už ide o servis alebo podporu. 

images.jpeg

Riverscreen je rotujúci, vodou poháňaný, samočistiaci sací kôš, ktorý spoľahlivo dopravuje čistú vodu z hĺbky už od 100 mm.

 

Ideálne riešenie v prípade sania pre centrálne pivoty priamo z rieky, alebo kanála. Riverscreen je konštruovaný, pre plytké čerpanie vody, aby sa predišlo problémom s čerpaním piesku a iných nečistôt.

 

Špeciálne vlastnosti:

• Sací bubon v rozmeroch od 40x60cm do 80x121cm
• Robustný hliníkový rám
• AHliníkové pontóny
• Dostupný ako 4″, 6″, 8″, 10″ alebo 12″ model, presne podľa vašich potrieb.

Priemer                l/m                 Rozmery

  4″            od 370 do 1.100      121  X  152 cm

  6″           od 1.100 do 2.300    182  X  233 cm

  8″           od 2.100 do 4.000     234 X 264 cm

 10″          od 3.100 do 6.500     304 X 264 cm

 12″          od 4.500 do 10.500   304 X 264 cm

bottom of page