top of page

BEZPEČNOSŤ

danger high voltage

Takéto varovanie na T-L zariadeniach nenájdete.

Vďaka T-L, vaša bezpečnosť a bezpečnosť vašich zamestnancov pri práci so zavlažovacími zariadeniami už nebude žiadnou starosťou. Na napájanie nášho pohonu nepoužívame 380 voltov. Ďalšou výhodou je, že náš systém nemôže byť zasiahnutý bleskom. Zavlažovací systém je poháňaný hydraulikou, čo eliminuje potrebu vysokonapäťového zdroja. Maximálne potrebné napájanie je 24 voltov na niektoré naše kontrolné systémy.

T-L exkluzívny koncept hydraulického pohonu ponúka množstvo výhod, ktoré nedosiahnete pri elektricky poháňaných systémoch. Každá veža sa pohybuje nepretržite, vďaka čomu dosahujeme rovnomernú aplikáciu vody, čo je zvlášť dôležité pri chemickom aplikovaní. Nepretržitý pohyb znižuje možnosť zapadnutia a zabraňuje zamotávaniu sa rastlín do komponentov.

T-L koncept hydrostatického pohonu zabezpečuje maximálny krútiaci moment, ktorý sa automaticky prenáša na chod jednotlivých veží. Vyrovnávanie tlaku a variabilný prietok hydraulického čerpadla dodáva len potrebné množstvo energie na chod systému, to znamená, že nemrháme energiou navyše.

T-L špeciálne pripravený hydraulický olej je netoxický, neškodí životnému prostrediu, je skvelý v mazaní a zabezpečuje dlhú životnosť komponentov. Pri pravidelnej údržbe a  výmene filtrov „ Hydroclear“ predĺži životnosť vášmu systému. 

alignment valve
contrl box
bottom of page