top of page

T-L CENTRÁLNE PIVOTY

Naši odborne vzdelaní inžinieri, ktorých misia je zabezpečiť jednoduchosť, efektívnosť, výnimočnosť vo výkone a dlhú životnosť, navrhli koncept T-L centrálnych pivotov. Naše hydraulické pohony využívajú rovnaké hydraulické komponenty ako v iných poľnohospodárskych strojoch, čo znamená, že nepotrebujete špecialistov na prevádzku. Počas 65- tich rokov nášho vývoja sme nazbierali tisíce hodín výskumu pre zabezpečenie spokojnosti našich zákazníkov k dokonalému zavlažovaniu. Spĺňame kontrolu kvality, vďaka čomu sme získali certifikát ISO9001.

 

T-L Center Pivot Point
15662296793_84d0b310ed_o.jpg

T-L hydraulický pohon poskytuje množstvo výhod, ktoré vám elektrické systémy nemôžu ponúknuť:

  • nepretržitý pohyb, vďaka ktorému dosiahnete rovnomernú aplikáciu vody

  • výhoda nízkeho tlaku, postačujúci tlak od 1,5 do 3 barov

  • vylepšený pohon, ktorý zabraňuje systému zapadnúť

  • konštantný tlak hydraulického čerpadla, ktorý prenáša stály krútiaci moment, pri akejkoľvek rýchlosti

Náš unikátny vyrovnávací ventil zastaví systém pri zistení vybočenia z priameho smeru. Zároveň senzor vypne prietok vody v systéme. T-L pohony sú neporaziteľné v prenose sily prevodovky na koleso, v dodávaní pravidelnej energie na každé koleso z hydraulického motora, ktorý je priamo napojený na jednotku pohonu. Naše centrálne pivoty sú špecificky konštruované pre nízku rýchlosť a vysoký krútiaci moment, ich operačný režim je rovnako skvelý v každom smere pohybu. Naše planetárne prevodovky sú hospodárnejšie takmer o 90%. Ich výkonnosť spotrebuje minimum energie. Tri satelitné prevody miesto jedného absorbujú tlak a predlžujú životnosť prevodovky. Limitovaný krútiaci moment chráni prevodovku pred prípadným zlyhaním a zaručuje hladký chod centrálneho pivota pri akejkoľvek rýchlosti. Druhá možnosť, závitková( šneková) prevodovka,  je lacnejšia ako planetárna prevodovka, no je rovnako bezkonkurenčná vo svojej triede. Oba typy prevodoviek majú najdlhšiu záruku v celom odvetí závlahových systémov: 8 rokov/ 24.000 hodín na planetárnu prevodovku a 8 rokov/ 16.000 hodín na závitkovú( šnekovú) prevodovku. Jednoduchý prístup pre údržbu. T-L pohony centrálnych pivotov sú bezpečne zakryté a spojené priamo s hydraulickým motorom, čím eliminujeme prídavné redukcie, U- spoje a nechránené pohyblivé komponenty. Konečný výsledok: dlhé roky starostí sú preč.

VARIABILITA T-L CENTRÁLNYCH PIVOTOV

Výber z rôznych typov pneumatík podľa zavlažovanej plodiny a typu pôdy.

11x22.5 AgriTrac 

11.2x24

11.2x38 a 13.6x38

14.9x24 a 16.9x24

12.4x38

Výber z rôznych typov pnotrubia podľa požadovaného množstva vody a kvality vody.

Pozinkovaná oceľ, hliníkm nerez, či polyuretánový poťah potrubia. 5", 6", 6-5/8", 8" a 10".

Rôzne opcie pre dopolievanie poľa. Koncová pištoľ, koncová tryska s hydraulickým zvyšovačom tlaku bez potreby vysokého napätia.

Výber z rôznych typov zavlažovačov. Nízko tlakové, vysoko tlakové, spinnery, rotátory, wobleri. Navrhneme ten najlepší dizajn pre dokonalú rovnomernosť aplikácie vody.

bottom of page