top of page

OBNOVTE SVOJU STRATENÚ PRODUKCIU

spoking_paragrpah.jpg

Všimnite si nejednotnosť aplikácie vody na obrázku ukázaných kruhov centrálnych pivotov. Toto sa nazýva „spoking“( prerušovaný efekt), čo je výsledok štart/ stop prevádzky elektricky poháňaných systémov. Elektrický pivot sa spustí a zastaví 2,880 krát za deň a to iba na poslednej veži. Výskum Univerzity štátu Michigan( Fusco 1995) overil významný vplyv „spoking“ efektu( prerušovanej závlahy) a prišli k záverom, že uniformita aplikácie vody u všetkých popredných výrobcov elektricky poháňaných systémov sa nachádza medzi 15% až 85% . Môžete si tieto obrázky overiť na Google Earth Maps a presvedčiť sa sami.

Zdravý rozum hovorí, že dôsledok prerušovanej závlahy znamená stratu úrody a straty úrody môžu byť ešte väčšie, ak zariadenie využívate aj na aplikáciu chemikálii. Vaša investícia do závlahového zariadenia nie je malá a je určená na maximalizáciu ekonomickej návratnosti z vašich plodín, ale pri prerušovanom pohone elektrického pivota sa tá návratnosť predlžuje, v niektorých prípadoch veľmi významne.

História ukazuje, že štart/ stop pohon škodí aj životnosti komponentov, zvyšuje mechanické problémy, vytvára väčší náklad, spôsobuje prestoje a všeobecne robí zavlažovanie neefektívne. Mnoho pestovateľov má skúsenosti s takýmito problémami.

„ Osvedčená technológia – KTORÁ FUNGUJE!”

Iba T-L závlahové systémy sú s hydrostatickým pohonom. Rovnako jednoduchý a spoľahlivý pohon, s ktorým sa stretávate na svojej farme každý deň. A je toho viac:

  • Hladký, kontinuálny pohyb zariadenia pri akejkoľvek rýchlosti.

  • Rovnaká doba otočenia pri akejkoľvek teplote.

  • Vysoko- rýchlostná rotácia odolá mrazu a zabezpečí uniformitu aplikácie chemikálií.

  • Exkluzívna možnosť planetárnej prevodovky s 8- ročnou/ 24,000 hodín zárukou, čo neponúka žiaden iný výrobca.

  • Kvapalina HydroClear je špeciálne vyvinutá, šetrná k životnému prostrediu, ktorá zabezpečuje celoživotný výkon hydraulických komponentov a ktorá sa nikdy nemení.

  • Vysoko účinné hydraulické čerpadlo s variabilným prietokom, ktoré využíva iba požadovaný výkon a môže byť použité s diesel, jedno, alebo trojfázovým elektrickým motorom.

    Bezpečnosť, vysoké prevádzkové náklady a neočakávané prestoje už nebudú vašimi obavami. Nechajte zariadenia T-L, aby vám poskytli trvalé výsledky a desaťročia spoľahlivosti. T-L závlahové systémy sú „ Ľahšie pre Vás – ľahšie na celý život.“ 

bottom of page