OBNOVTE SVOJU STRATENÚ PRODUKCIU

Všimnite si nejednotnosť aplikácie vody na obrázku ukázaných kruhov centrálnych pivotov. Toto sa nazýva „spoking“( prerušovaný efekt), čo je výsledok štart/ stop prevádzky elektricky poháňaných systémov. Elektrický pivot sa spustí a zastaví 2,880 krát za deň a to iba na poslednej veži. Výskum Univerzity štátu Michigan( Fusco 1995) overil významný vplyv „spoking“ efektu( prerušovanej závlahy) a prišli k záverom, že uniformita aplikácie vody u všetkých popredných výrobcov elektricky poháňaných systémov sa nachádza medzi 15% až 85% . Môžete si tieto obrázky overiť na Google Earth Maps a presvedčiť sa sami.

Zdravý rozum hovorí, že dôsledok prerušovanej závlahy znamená stratu úrody a straty úrody môžu byť ešte väčšie, ak zariadenie využívate aj na aplikáciu chemikálii. Vaša investícia do závlahového zariadenia nie je malá a je určená na maximalizáciu ekonomickej návratnosti z vašich plodín, ale pri prerušovanom pohone elektrického pivota sa tá návratnosť predlžuje, v niektorých prípadoch veľmi významne.

História ukazuje, že štart/ stop pohon škodí aj životnosti komponentov, zvyšuje mechanické problémy, vytvára väčší náklad, spôsobuje prestoje a všeobecne robí zavlažovanie neefektívne. Mnoho pestovateľov má skúsenosti s takýmito problémami.

„ Osvedčená technológia – KTORÁ FUNGUJE!”

Iba T-L závlahové systémy sú s hydrostatickým pohonom. Rovnako jednoduchý a spoľahlivý pohon, s ktorým sa stretávate na svojej farme každý deň. A je toho viac:

 • Hladký, kontinuálny pohyb zariadenia pri akejkoľvek rýchlosti.

 • Rovnaká doba otočenia pri akejkoľvek teplote.

 • Vysoko- rýchlostná rotácia odolá mrazu a zabezpečí uniformitu aplikácie chemikálií.

 • Exkluzívna možnosť planetárnej prevodovky s 8- ročnou/ 24,000 hodín zárukou, čo neponúka žiaden iný výrobca.

 • Kvapalina HydroClear je špeciálne vyvinutá, šetrná k životnému prostrediu, ktorá zabezpečuje celoživotný výkon hydraulických komponentov a ktorá sa nikdy nemení.

 • Vysoko účinné hydraulické čerpadlo s variabilným prietokom, ktoré využíva iba požadovaný výkon a môže byť použité s diesel, jedno, alebo trojfázovým elektrickým motorom.

  Bezpečnosť, vysoké prevádzkové náklady a neočakávané prestoje už nebudú vašimi obavami. Nechajte zariadenia T-L, aby vám poskytli trvalé výsledky a desaťročia spoľahlivosti. T-L závlahové systémy sú „ Ľahšie pre Vás – ľahšie na celý život.“ 

© 2023 by Auto Express. Proudly created with Wix.com

Tel: +421903262616
 

Jasovská 7

85107 Bratislava

l.kordos@t-l.sk​

NAŠA ZÁVLAHA, TO JE VAŠA ÚRODA

Dohodnite si stretnutie!

 • Grey Facebook Icon
 • Grey Twitter Icon
 • Grey YouTube Icon